Colectia de poze stuparitul.3xforum.ro
Total 24906 poze.

InapoiInainte

 
alta suceava 2008alta
03.04.200854.4KB
si targul mierii 2011- campinaSi
20.02.201131.5KB
Şi alta cine sunt eu-valer bodeaŞi alta
18.10.200962.6KB
a crescut frecventa de aport polen la 40 de albine pe minut ... si am schimbat reductorul de urdinisA crescut frecventa de aport polen la 40 de albine pe minut ... si am schimbat reductorul de urdinis la deschiderea de primavara. :)
24.03.201064.6KB

 
in la rapita in stupi luati fetitele mele dragiin "deplasare" la rapita in stupi luati imprumut!!!!
11.04.201163KB
alta mi-am cumparat 2 stupialta
05.04.201141.9KB
sper ca tot chinul si stresul de care am avut parte sa salcamulsper ca tot chinul si stresul de care am avut parte sa merite ASTEPT SALCAMUL
27.04.200863.2KB
pare um pic mai lenesa warre cu leat fara ramapare um pic mai lenesa
24.06.200962.5KB

 
mini pavilionul model asemanator pngflorin construit de unul singur gabriel stereMINI PAVILIONUL MODEL ASEMANATOR PNGFLORIN Construit de unul singur
30.03.200933.4KB
pag2 stupiPag2
28.01.201131.1KB
mergem la cazan :nod: 
sa facem o poshirca  :rotfl: 
cine e in apropiere s-au in trecere poate samergem la cazan :nod: sa facem o poshirca :rotfl: cine e in apropiere s-au in trecere poate sa vina e super oferta :zzz:
28.10.201045.2KB
zbor de curatire pozele luizbor de curatire
13.02.201153KB

 
pag.11 socant!!!   statutelor icda de catre zorici si morarupag.11
14.03.200974.8KB
zona de resedinta a albinelor albinele meleZona de resedinta a albinelor
17.08.201023.5KB
si stupina lui luciansi
06.03.201025.4KB
zapada pe 21 decembrie. kioZapada pe 21 decembrie.
14.01.201060.6KB

 
alta evodia + iulisca= sau putem spera si la ceva productie ?alta
31.01.201047.4KB
Şi esta uscat. valer bodea folosim sau nu diafragma?Şi podişorul esta uscat. Valer Bodea
04.02.201046.2KB
inapoi acasa la salcam adus doar i-am lasat la salcam 3. florinInapoi acasa la Salcam 1................. am adus doar verticalii, orizontalii i-am lasat la Salcam 3.
13.05.200842.9KB
stand iulius mall - timisoarastand
01.12.201058.7KB

 
ultima pasionatultima
29.11.200869.3KB
a sita mecanica din inox pentru zahar pudraa
28.03.200945.7KB
"gratie" anti pasari
21.01.201053.8KB
alta>>> hranitorAlta>>>
23.03.200945.6KB

 
asamblu povestea mea.asamblu
17.01.201071.7KB
+ corp stup vs. stup vertical + cat 1/2 pe 10 rame+ corp
14.09.201043.1KB
ce a mai ramas ... conform analizelor sunt sanatoase. ccd colony collapse disorderCe a mai ramas ... conform analizelor sunt sanatoase.
21.11.201039KB
si roii se descurca ... foto de la mine ...si roii se descurca ...
20.03.200740.4KB

 
a aista-sA
06.03.200986.6KB
de la 11 la 15 sunt pe o altă mica mea stupinade la 11 la 15 sunt pe o altă locaţie,
01.03.201050.1KB
sau asa cum construim un stup?Sau asa
12.12.200729.3KB
stupul dadant cu 12 rame + 2 continua se potriveste de polen la fundul este foarte practic si usorStupul dadant cu 12 rame + 2 magazii(multifunctional),in continua performanta,i se potriveste colecctorul de polen la fundul stupului,care este foarte practic si usor de lucrat cu el,acum am facut o schita sumara,daca cineva nu intelege functiile s-au chiar desenul sunt dispus sa raspuind la intrebari. in acast link se poate mari imaginea.
30.01.201034.6KB

 
r3fata scurta prezentare la cerereR3fata
31.03.201080.3KB
cactus inflorit pozecactus inflorit
25.01.200946.5KB
:hi: pozele lu proapis13:hi:
03.04.201139.2KB
evodia florinevodia
21.09.200977.5KB

 
o scoatem la ... scena ... ca sa vedetzi ce e in catul iii adica l-am pus in locul catului ii si amAlta: P'asta o scoatem la ... scena ... ca sa vedetzi ce e in catul III adica cuibul. Aici l-am pus in locul catului II si am scos rame, a 2-a este cu pastura si ceva nectar, a 3-a cu puiet in toate stadiile, a 4-a este cu puiet capacit mult ... iar in continuare, va imaginatzi ca este tot puiet pina la pastura si miere. A, sa nu uit ... catul care era II, acum este III, ca numai astea doua le-am inversat.
06.04.201190.4KB
altul care-i mai avansat: salutari apicultoriAltul care-i mai avansat:
08.05.201053.2KB
casă nouă , casă veche eu sunt ...casă nouă , casă veche
07.09.201056.1KB
33c e pe terminate. nou pasionat  andreirn33C afara. Salcamul e pe terminate.
20.04.200947.4KB
InapoiInainte