Colectia de poze stuparitul.3xforum.ro
Total 24906 poze.

InapoiInainte

 
si masina de descapacit echipata si cu banc care costa 7500 ron masura 112si masina de descapacit echipata si cu banc care costa 7500 ron
21.10.201035.2KB
sper sa scap de navetele de bere cat de curand. inca o investitie mai trebuie din mures, in salajSper sa scap de navetele de bere cat de curand. Inca o investitie mai trebuie
03.11.201072.4KB
x lucian71x
13.03.201167.7KB
o scula nici ieftina nici scumpa, 2 ani garantie, sa vedem cat rfezista in ritmul actual :) emio scula nici ieftina nici scumpa, 2 ani garantie, sa vedem cat rfezista in ritmul actual :)
09.02.201132.2KB

 
sunt curios, daca a vazut si Sunt curios, daca a vazut si "pupemea", aceasta pompa de miere. Este pacat ca nu l-am intalnit, sa-l salut, dar mai sunt si alte ocazii. In rest, numai de bine.
30.03.200841.4KB
inca una : si incarcarea stupilorInca una :
02.03.200837KB
:hi: pozele lu proapis13:hi:
21.03.201138KB
degajarea pentru fixarea leantului este perea ingusta ... aceasta scula...Degajarea pentru fixarea leantului este perea ingusta ...
23.01.201133KB

 
stupi adusi acasa :hi: florinstupi adusi acasa :hi:
18.10.201070.8KB
lumanari de ceara naturala de o frumusete rara targ apicol ungarialumanari de ceara naturala de o frumusete rara
27.02.201141.9KB
jos am aruncat doar o privire si nu era construit chiar in totalitate warre cu leat fara ramajos am aruncat doar o privire si nu era construit chiar in totalitate
30.08.200949.4KB
odata am intrebat ceva despre un arbore cam fost luat in ras si am asteptat sa mai treaca la noi inodata am intrebat ceva despre un arbore falnic...am cam fost luat in ras si am asteptat sa mai treaca timp..infloreste la noi in stoina gorj in luna august si dupa albinele ce-l viziteaza zic ca e "ceva"...are cam tot ce are salcamul , scoarta, frunza, poate e mai inalt ...numai ca floarea este altfel...ce credeti ca este..
03.09.200975.4KB

 
si alt stuparsi
14.05.201048.7KB
la curatat de vie..... pe langa piatra neamtLa curatat de vie.....
21.11.201036.6KB
largire cuibului 24_25 aprilie albinutele mele scumpe si dragiLargire cuibului 24_25 aprilie
22.10.200851.7KB
lucruri pentru ciobani  :
 :rotfl: nordul oltenieilucruri indispensabile pentru ciobani : :rotfl:
19.05.200951.6KB

 
cu astfel de stupi, este usor sa treci iarna asa iarna, asa stupiCu astfel de stupi, este usor sa treci iarna
01.02.200952.3KB
model 2 camp de tavaleala psihica cu janeseModel 2
14.01.201160.6KB
primavara 2010 .carton asfaltat pe fata stupilor pentru un plus de eftina prezentareprimavara 2010 .Carton asfaltat pe fata stupilor pentru un plus de GRADE.grila eftina antisoareci
25.10.201053.2KB
vorbim de fel si fel de lucruri dar eu va propun un nou subiect incitant : cum se falsifica mierea :Vorbim de fel si fel de lucruri dar eu va propun un nou subiect incitant : CUM SE FALSIFICA MIEREA : METODE , TEHNICI DE DEPISTARE , TEHNICI DE INSELARE A PROCESATORULUI plus alte sugestii Transformarea zaharului in miere de catre albine este metoda cea mai grea de depistat.Mai sunt oare apicultori care practica falsificarea?Ori care procesator de la noi are un aparat de depistare a zaharului din miere si nu numai, sint aparate de depistat zaharul din miere
23.09.20078KB

 
si...urma lasata de apa. stupina lui luciansi...urma lasata de apa.
08.08.201034.2KB
si Si " mostenitoarea "
28.12.200738.4KB
in dreptul satului ,peste dunare... floarea soareluiIn dreptul satului ,peste Dunare...
08.07.201028.8KB
din vizita la vasile49 - 

poza fund nu mi-a iesit!!) - este din depozit nu de pe stup! stupinadin vizita la vasile49 - poza fund (verso....fata nu mi-a iesit!!) - este din depozit nu de pe stup!
08.02.201031.4KB

 
forumul roman cine nu spera, dispera, adica se curata.forumul roman
12.12.201070.6KB
am adus multe masini din germania, dar pt. altii, poate la anu imi aduc si pt. mine una de genu: siAm adus multe masini din germania, dar pt. altii, poate la anu imi aduc si pt. mine una de genu:
05.11.200850.6KB
[
primul pas in experiment l-am in toamna, am bagat niste monstri la rog fata de ce bagam inainte[ Primul pas in experiment l-am facut...unificat in toamna, am bagat niste monstri la iernat...ma rog fata de ce bagam inainte acum ca am 8-9-10 rame in ghem e foarte mult Am vazut o mica nelamurire a ta la ME vis a vis de MER. Poti face urmatorul calcul ;) Rama MEx2 = 40,4 CM fagure inaltime.
12.10.201032.6KB
tratamente le-am trece iarna... ca e cam toamna 2007tratamente le-am facut.. oare trece iarna... ca e cam subtire...?
30.10.200737KB

 
data 06.02.2008 folia; pro &contraData 06.02.2008
06.01.201014.3KB
multumesc am sa caut si eu sa vad gauritor multiplu pentru ramemultumesc am sa caut si eu sa vad
20.02.201056.7KB
muntii macinului cu loganul la munte si la mareMuntii Macinului
20.01.200920KB
:hi: pozele lu proapis13:hi:
20.03.201154.2KB

 
din alt unghi stupina in maramuresdin alt unghi
12.05.201055.4KB
mai dam cate o ai facut nimic pentru imi spunea nu stiu a tipa, recunosc, nu ma odata voi sti...mai dam cate o indicatie...nu ai facut nimic pentru apicultura, imi spunea cineva.....eu nu stiu a tipa, recunosc, nu ma caracterizeaza...poate odata voi sti...
18.02.201057.8KB
si stupina lui luciansi
17.10.201042KB
si mierea asociatie la nou pasionat  andreirnSi mierea asociatie la lacountyfair.com.
26.09.200868.1KB

 
toti care sunt la soare au iesit.Toti care sunt la soare au iesit.
02.01.201039.5KB
in aceasta imagine aveam 19-20 ani. albinutele mele scumpe si dragiIn aceasta imagine aveam 19-20 ani.
22.02.200933.1KB
cu 4crescatorie cu 4 compartimente
28.01.200720.1KB
nu prea are goanga loc sunt si eunu prea are goanga loc
21.05.201054.3KB
InapoiInainte