Colectia de poze stuparitul.3xforum.ro
Total 24906 poze.

InapoiInainte

 
eu, targul 2010eu,
09.02.201029KB
alta poza molia.aici gasiti totul despre aceasta!alta poza
27.07.200913.3KB
cum pastrati ramele cu miere peste iarna ? dupa diafragma nu leas lasa sa nu 

da era o rama din dincum pastrati ramele cu miere peste iarna ? dupa diafragma nu leas lasa sa nu mucegaiasca DA era o rama din din margine asa arata cea din mijloc
18.10.200963.2KB
de ce nu livrati varachet in cantitati mai mici?   cei ce au cativa stupi sunt nevoiti sa cumpere unde ce nu livrati varachet in cantitati mai mici? cei ce au cativa stupi sunt nevoiti sa cumpere un flacon pe care dupa 2 ani nu-l mai poate intrebuinta. au ajuns bietii oameni sa cumpere cateva picaturi de la cei care folosesc mai mult...
11.04.200771KB

 
sunt cam de multisor pe forum da nu am prea vorbit de lucian, devean, 1970, inca liber, din 2004, 43Sunt cam de multisor pe forum da nu am prea vorbit de mine. Marin Lucian, devean, 1970, inca liber, catolic. Stupar din 2004, 43 familii albine in prezent, 2 vetre Fac pastoral.Stupii deplasati cu camion.
27.12.201061.4KB
un stupar din maramures parca, cu containere si stupi de poliuretan daniel marcusUn stupar din Maramures parca, cu containere si stupi de poliuretan
28.08.201045.8KB
ma uitam  prin pozele din mi-a sarit in ochi .
un corcodus de la marginea curtii. as vrea si mi-asMa uitam prin pozele din primavara,una mi-a sarit in ochi . Un corcodus de la marginea curtii.
23.10.201073.7KB
si stupina lui luciansi
24.12.200942.9KB

 
a inflorit florina inflorit musetelul.........
31.05.200889.2KB
lasand gluma la o parte cand zic ofence-no  :hi: moldova - locuri, oameni,Lasand gluma la o parte cand zic Moldova-zic Eminescu no ofence-no coment salve :hi:
21.12.201061.8KB
a cladit pana acum 9 rame roi natural care roiestea cladit pana acum 9 rame
23.07.201049.8KB
si alta la salcam 3si alta
07.06.200864.1KB

 
cate denumiri ... cate cifre ... cate tipuri ... dar cel mai ce am gasit eu, va prezint un tabel saCate denumiri ... cate cifre ... cate tipuri ... dar cel mai concret,din ce am gasit eu, va prezint un tabel oficial. PS Spre sa se vada datele, daca nu le scriu ... ca tel. meu nu scoate bine pozele apropiate. :hi:
13.10.201021.1KB
mai trebuie coltare si manere pozele lui bunka!!Mai trebuie coltare si manere incastrate..
23.01.201111.3KB
dupa sulfurare pun corpurile cu rame in stive de cate 6-7 si la baza si deasupra etanseizez cu folieDupa sulfurare pun corpurile cu rame in stive de cate 6-7 si la baza si deasupra etanseizez cu folie ca sa nu intre fluturii de gaselnita si ca sa mentina mirosul de sulf cat mai mult in interior.
02.05.200922.3KB
hai ca ramasesem dator cu niste poze cu utilitare usoare si remorci pt pastoralhai ca ramasesem dator cu niste poze cu platformele!
28.02.201137.9KB

 
pavilionul pozele lu proapis13pavilionul
14.12.201051.3KB
se vede māna de om gospodar, să te măcar cāt te vor ţine pe tine nea romikele ...Frumoasă maşinuţa, se vede māna de om gospodar, să te ţină măcar cāt te vor ţine pe tine puterile Multumesc nea Romikele ... s-ar putea sa ma țina, mai ales daca reusesc sa iau alt camion ... apoi o las '' la odihna '' v'o 20 de ani ... pe post de closhca ... poate va scoate niste pui de aur :razz: ... sa traiesti nea Janese :hi: Am vrut sa mai pun nishte poze dar a fost furtuna, cu gheatza ... si s-a luat curentul ... Aici alte albinutze:
13.05.201082.3KB
un nucleu pozele lui bunka!!Un nucleu normal...matca imperecheata.
22.02.200976.5KB
salutari,
 si 1 pe 2 ingrosata schita stup vertical 1/1 cu magazii de personal.salutari, si 1 pe 2 ingrosata
27.01.201126.8KB

 
nu le-am mai descis de 2 saptamani, dar mi-a placut ce am vazut cand am deschis: puiet primavaranu le-am mai descis de 2 saptamani, dar mi-a placut ce am vazut cand am deschis:
03.05.201162.7KB
produsul finit inainte de debitarea finala frezaProdusul finit inainte de debitarea finala
09.05.201036.7KB
nucleul nucleu cu 4 jumatati de rama stasnucleul
09.01.201040.3KB
iata si cornul. este o mare diferenta la forma. perioada de inflorire este identica. cornulIata si cornul. Este o mare diferenta la forma. Perioada de inflorire este identica.
30.01.20118.3KB

 
ne-am repatriat in am 26 de stupi si toti sunt cu fetitele mele dragine-am repatriat in totalitate! am 26 de stupi si toti sunt cu albine!!!!!
28.05.201170.2KB
cu plasa si pentru ventilatie pozele luicu plasa si pentru ventilatie
13.01.201144.8KB
o bucurie pentru albine :d stupina meaO bucurie pentru albine :D
10.07.201070KB
abricht utilaje tamplarie lemnAbricht
11.02.201044.4KB

 
alta scula :hi: cam tarziu dar e bine si de contactalta scula :hi:
22.02.201026.1KB
rame pe care ierneaza cristi mrame pe care ierneaza
13.10.200986.9KB
pun o poza: nou pasionat  andreirnPun o poza:
09.11.200970.7KB
detalii capacul cum e frezat pe partea din spre pozele lui bunka!!detalii constructie Quatrunchi.... asta-i capacul cum e frezat pe partea din spre interior....
20.06.200929.2KB

 
primul meu cat cu ceva marfa in el!!! pozele luiprimul meu cat cu ceva marfa in el!!!
24.05.201152.4KB
prin cisnadie foto de la mine ...Prin Cisnadie
05.09.201032.9KB
b cum se numesc aceste piese???b
23.09.200930.7KB
teiul fuse si se duse, dupa cum spunea cineva mai inainte. a fost f. bine. 
foarte multumit. 
maTeiul fuse si se duse, dupa cum spunea cineva mai inainte. A fost f. bine. Foarte multumit. Ma gandesc ca, totusi, ploile care au fost au ajutat teiul la secretie. Daca erau caldurile si umiditatea scazuta de la inceputul lui iunie, probabil nectar mai putin sau deloc. Nu stiu, nu mai conteaza. Doresc asa si voua: 23 kg/stup extras :hi:
05.07.201070.5KB

 
x pozele lu proapis13x
29.12.201066.6KB
si zau ca n-a fost targul apicol faget 2010Si zau ca n-a fost butaforie....
22.03.201032.7KB
la 7 am ajuns si am plecat la9,45.
la ora 9,15 s-a dat startul la calcaturi pe picioare. targulLa 7 am ajuns si am plecat la9,45. La ora 9,15 s-a dat startul la calcaturi pe picioare.
20.02.201137.2KB
x targ apimondia 2009x
24.09.200959.1KB
InapoiInainte